Ing. Adam Rykala, MBA, PFP, BEplan finanční plánování, s.r.o.

29 hodnocení

Jsem odborník na hypotéky s dlouholetou zkušeností v oboru. Moje práce spočívá ve zpracování hypoték a dosud jsem úspěšně pomohl více než 70 klientům získat hypotéku v celkové hodnotě přesahující 300 milionů korun. Financemi se zabývám prakticky celý svůj život a neustále se snažím vzdělávat, abych vám mohl poskytnout ty nejlepší možné služby. Vím, že koupě nemovitosti či výstavba rodinného domu je pro většinu lidí velkým milníkem v životě. Je to krok spojený s vysokou investicí, kterou je potřeba často řešit i úvěrem. A právě zde přicházím do hry já. Mým hlavním úkolem je vám pomoci projít tímto procesem snadno, rychle a bez zbytečného stresu. Naše spolupráce je založena na férovém přístupu. Pro mě je důležité, abychom si navzájem vytvořili důvěru a porozumění. Rozumím výzvám, které s sebou hypotéka přináší, a právě proto jsem tu, abych vás provedl celým procesem a odpověděl na vaše otázky. Jsem si vědom, že hypotéka je více než jen finanční transakce. Je to životní rozhodnutí. Vaše spokojenost je pro mě největším oceněním.

Kontaktujte mě

Hodnocení

SJ

Salva Jan, Lipová-lázně
08.11.2023

Kvůli cenám nemovitostí jsem hypotéku prozatím neřešil. Pan Rykala mi ale potřebné informace k hypotékám předal a s jeho službami jsem byl spokojený, vše v pořádku.

VD

Veronika Dofková, Olomouc
08.11.2023

Hypotéku řešil s panem poradcem můj manžel. Nakonec jsme hypoteční úvěr nerealizovali, ale se službami pana Rykaly jsme byli spokojení. Potřebné informace jsme dostali a vše bylo v pořádku.

RH

Radim Hampl, Lipník nad Bečvou
07.11.2023

Refinancování jsme společně s panem Rykalou nevyřešili, ale byla to komplikace z mojí strany. Pan poradce se naopak snažil, s jeho službami jsem byl spokojený a vše bylo v naprostém pořádku.

EL

Eva Luptovcová, Praha
07.11.2023

Nakonec jsem s hypotékou kvůli komplikaci zůstala u stávající banky, nejednalo se ale o komplikaci ze strany pana Rykaly. Pan poradce se naopak velmi snažil a s jeho službami jsem byla moc spokojená.

MJ

Michaela Javorská, Praha
07.11.2023

Se službami pana Rykaly jsem byla velmi spokojená, vše bylo v pořádku a informace k hypotéce mi poskytl. Prozatím jsem však řešení hypotéky odložila.

JP

Jaroslav Pospíšil, Praha
07.11.2023

Se službami pana Rykaly jsem byl spokojený, potřebné informace jsem dostal a vše bylo v pořádku. Hypotéku jsem ale prozatím odložil, potřebuji si nejdříve vyřešit jiné záležitosti.

SW

Stsnislava Weinlichová, Mohelnice
03.11.2023

Refinancování jsem si nakonec vyřešila sama, ale informace od pana Rykaly mi velmi pomohly. S jeho službami jsem byla spokojená.

SW

Stsnislava Weinlichová, Mohelnice
05.06.2023

Jsme ve spojení, díky!

EL

Eva Luptovcová, Praha
05.06.2023

S panem Rykalou jsme v kontaktu, děkuji mockrát.

Zobrazit všech 9 hodnocení

Kontaktujte mě

S čím vám mohu pomoci?

Hypoteční úvěr se sazbou od 4,79 %

1.

Údaje o nemovitosti

1 rok
40 let
1 rok
5 let
3 792
2.

Kontaktní údaje

3 792

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Podmínek upravujících užití těchto stránek a souhlasím s nimi.

Beru na vědomí, že Zaloto s.r.o. (správce osobních údajů) zpracovává moje osobní údaje za účelem vyřízení a evidence mých požadavků. Podrobnosti v Zásadách ochrany osobních údajů.

  • Průměrně klientovi ušetříme přes 94 000 Kč
  • Máme více než 50 000 klientů
  • Bylo u nás poptáno za více než 100 mld. Kč
3 792
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odesláním stvrzujete, že jste se seznámili s našimi Podmínkami upravujících užití těchto stránek a souhlasím s nimi.

Beru na vědomí, že Zaloto s.r.o. (správce osobních údajů) zpracovává moje osobní údaje za účelem vyřízení a evidence mých požadavků. Podrobnosti v Zásadách ochrany osobních údajů.

Investiční formulář připravujeme!

Formulář pro spotřebitelský úvěr připravujeme!