Tomáš Rusňák, TAURUM finance s.r.o.

Ověřený poradce
20 hodnocení

Zpracoval jsem už přes 350 hypoték v celkovém objemu větším než 1 miliarda Kč. Ve financích se pohybuji od roku 2011. Zlom v kariéře nastal v roce 2015, kdy jsem úspěšně absolvoval zkoušku EFA. Aktuálně jsem CEO hypoteční firmy TAURUM finance s.r.o. a mám za sebou spolupráci na projektech s Ministerstvem financí ČR nebo Českou národní bankou. Jsem tvůrcem velmi úspěšného vzdělávacího podcastu o hypotečním a realitním trhu s názvem Hypotécast, který má za sebou přes 100 epizod. Uvědomuji si, že koupě nemovitosti či výstavba RD je pro mnoho lidí jedním z největších životních milníků a často je to největší finanční transakce v životě. Tento krok je většinou spojený s vysokou investicí, kterou je potřeba řešit úvěrem. Mým úkolem je pomoci klientovi projít tímto krokem snadno, rychle a bez zbytečného stresu. Zakládám si na etickém a férovém přístupu. Důležité je vytvoření vzájemné důvěry a pochopení. Mám velkou radost, že se nakonec z klientů stávají i moji přátelé.

Kontaktujte mě

Kontaktujte mě

S čím vám mohu pomoci?

Hypoteční úvěr se sazbou od 1,79 %

1.

Údaje o nemovitosti

1 rok
40 let
1 rok
5 let
3 792
2.

Kontaktní údaje

3 792

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Podmínek upravujících užití těchto stránek a souhlasím s nimi.

Beru na vědomí, že Zaloto s.r.o. (správce osobních údajů) zpracovává moje osobní údaje za účelem vyřízení a evidence mých požadavků. Podrobnosti v Zásadách ochrany osobních údajů.

  • Průměrně klientovi ušetříme přes 94 000 Kč
  • Máme více než 50 000 klientů
  • Bylo u nás poptáno za více než 100 mld. Kč
3 792
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odesláním stvrzujete, že jste se seznámili s našimi Podmínkami upravujících užití těchto stránek a souhlasím s nimi.

Beru na vědomí, že Zaloto s.r.o. (správce osobních údajů) zpracovává moje osobní údaje za účelem vyřízení a evidence mých požadavků. Podrobnosti v Zásadách ochrany osobních údajů.

Investiční formulář připravujeme!

Formulář pro spotřebitelský úvěr připravujeme!

Kontaktovat vás budu přímo já Tomáš Rusňák, TAURUM finance s.r.o., bez prostředníků!